Logo Pracuj.pl

Inżynier Biura Budowy

HOCHTIEF Polska S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • administracyjna obsługa biura budowy,
  • nadzór i koordynacja obiegu dokumentów w biurze budowy,
  • udział w prowadzeniu dokumentacji i korespondencji związanej z realizacją budowy,
  • przygotowanie dokumentów budowy dotyczących podwykonawców,
  • rejestracja i archiwizacja dokumentów procesu realizacji robót budowlanych,
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji technicznej dla oferentów i podwykonawców,
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji odbiorowej i powykonawczej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne branży budowlanej, instalacyjnej, inżynierii środowiskowej lub pokrewne – w trakcie studiów lub po studiach,
  • znajomość programu AutoCAD,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • praca na prestiżowych projektach,
  • nastawienie na pracę zespołową,
  • możliwość nauki i rozwoju wśród specjalistów z branży budowlanej,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

HOCHTIEF Polska S.A.

Jesteśmy jedną ze spółek globalnego koncernu HOCHTIEF. Na rynku polskim działamy od prawie 25 lat, łącząc bogate doświadczenie lokalne z międzynarodowym know-how. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju poprzez nasze biura w Warszawie, Krakowie i Poznaniu i przedstawicielstwo w Katowicach. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych projektów budowlanych w obszarach budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego.

Inżynier Biura Budowy, Wrocław