Oferta pracy

Inżynier – branża fotowoltaiczna

PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.

  • Francja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla firmy działającej na rynku polskim i zagranicznym, która od ponad dziesięciu lat zajmuje się projektami fotowoltaicznymi, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

BRYGADZISTA – branża fotowoltaiczna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac na farmach fotowoltaicznych zgodnie z projektem i harmonogramem,

  • Nadzór nad pracownikami i podział obowiązków, prowadzenie rozliczeń godzinowych pracowników oraz współpraca z kierownictwem projektu.

  • Wykonywanie prac elektrycznych i prac ziemnych (m.in. układanie kabli, wykopy, montaż bednarki i inne).

Wymagania pracodawcy

  • Kilkuletnie doświadczenie przy instalacjach fotowoltaicznych bądź elektrycznych bądź doświadczenie w nadzorze pracowników,

  • Umiejętność zarządzania zespołem,

  • Umiejętność odczytywania projektu, schematów i wymiarów,

  • Uprawnienia SEP D i E – mile widziane,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdu na zagraniczny projekt trwający od 3 do 6 miesięcy.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na umowie w rzetelnej firmie o międzynarodowej rozpoznawalności,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość zdobywania dużego doświadczenia zawodowego.

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • możliwość awansu zawodowego