Prosimy o zawarcie w CV klauzuli :„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w rekrutacji prowadzonej przez KTI Poland SA z siedzibą w Płocku przy ul. Zglenickiego 42, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000)”. Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie Państwa aplikacji również podczas przyszłych rekrutacji prowadzonych przez KTI Poland SA, prosimy o zawarcie w CV dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KTI Poland SA z siedzibą w Płocku przy ul. Zglenickiego 42 danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji”.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Branży Mechanicznej / Orurowania

KTI POLANDO firmie

  • Zglenickiego 42, Płock
    Płock, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 16 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

KTI POLAND

Zglenickiego 42

Płock

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie w 3D PDS (Piping Designer, Isogen, Drawing Manager, etc.) lub PDMS,

  • Przygotowywanie rysunków rozmieszczenia aparatów i orurowania, projektowanie rurociągów bazując na schemacie technologiczno-pomiarowym, listy rurociągów, listy króćców postojowych, wykorzystując specyfikacje i instrukcje projektowe, standardy rysunkowe oraz informacje od dostawców,

  • Opracowywanie elementów projektu wykonawczego wykorzystując informacje pochodzące z różnych źródeł tj.: szkiców z budowy, rysunków dostawców, danych katalogowych, rysunków referencyjnych i danych z innych działów projektowych,

  • Przegląd i komentowanie rysunków/dokumentów dostawców dotyczących orurowania (zawory, kształtki, etc.),

  • Komunikacja i współpraca z innymi branżami projektowymi, przeglądy dokumentacji z innych branż,

  • Wykonywanie ręczne/komputerowe rysunków i izometryków. Sprawdzanie i poprawianie ręczne/komputerowe rysunków i izometryków,

  • Komentarze do rysunków z innych branż oraz rysunków dostawców aparatów i urządzeń,

  • Raportowanie postępu prac projektowych przełożonemu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy ze standardami (ASME, API, ASTM, ANSI, EN, PN),

  • Znajomość oprogramowania AutoCad, Microstation, Plant Design System – PDS (Isogen, Drawing Manager, etc.),

  • Znajomość oprogramowania PDMS- mile widziana,

  • Doświadczenie w projektowaniu dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego i/lub energetycznego,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Wysoka etyka pracy i pozytywne nastawienie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),

  • Udział w ciekawych wielobranżowych projektach realizowanych dla przemysłu Oil&Gas,

  • Atrakcyjny pakiet Benefitów (pakiet medyczny, dentystyczny i rehabilitacyjny LUX MED oraz ubezpieczenie NNW opłacane przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na życie, dopłaty do wypoczynku dla pracowników oraz dzieci i młodzieży, upominki świąteczne dla dzieci),

  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami oraz możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie,

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • ubezpieczenie NNW

O nas

KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.