Logo Pracuj.pl

Inżynier Branży Procesowej / Process Engineer

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i aktualizowanie schematów technologicznych P&ID, schematów przepływowych PFD oraz procesowych arkuszy danych (Process data sheet)
  • Obliczenia procesowe (bilans cieplny/masowy, obliczenia hydrauliczne, symulacje procesowe)
  • Współpraca z klientem / dostawcą w sprawach projektowych
  • Uczestniczenie w naradach technicznych, w tym w przeglądach bezpieczeństwa HAZOP oraz HAZID
  • Udział w delegacjach zagranicznych, związanych z inspekcją, testami i uruchomieniem instalacji procesowych na platformach wiertniczych

Nasze wymagania

  • Branżowe wykształcenie techniczne
  • Minimum 6 lat profesjonalnego doświadczenia w tym w świadczeniu usług inżynieryjnych w branży ropy i gazu ziemnego (oil & gas)
  • Dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w projektach związanych z morskim wydobyciem ropy i gazu, będzie dodatkowym atutem
  • Motywacja i proaktywne nastawienie
  • Umiejętność pracy zespołowej w profesjonalnej grupie inżynieryjnej

To oferujemy

  • Cenne doświadczenie projektowe w branży Oil&Gas, dla obiektów typu „offshore’ (platformy wiertnicze)
  • Możliwość zdobywania dalszego doświadczenia w środowisku specjalistów
  • Możliwość ciągłego rozwoju poprzez szkolenia branżowe
  • Możliwość szkolenia niezbędnego do pracy na obiektach typu „offshore”, w rejonie Norweskiego Szelfu Kontynentalnego
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowe i inne atrakcyjne benefity
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bardzo przyjazną atmosferę w biurze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • przedszkole / żłobek pracowniczy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • Holiday apartments

Prosimy o załączenie CV w języku angielskim.

Please send the CV in English.

APPLY Poland Sp. z o.o. jest jedną z czołowych polskich firm inżynierskich, z siedzibą w Krakowie, dostarczającą wielobranżowe usługi projektowe dla przemysłu ropy naftowej i gazu na rynku europejskim.

UWAGA: Nasze nowe biuro na Śląsku jest już otwarte!

W związku z rozwojem firmy i uzyskaniem wieloletnich umów ramowych na obsługę projektową ponad kilkunastu platform wiertniczych (Equinor, Vår Energi, Lundin), poszukujemy kandydatów na stanowiska inżynieryjne.

Inżynier Branży Procesowej / Process Engineer, Katowice