Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rembor Capital Dariusz Borysławski (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Rembor Capital Dariusz Borysławski danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]
Rembor Capital

Inżynier - Brygadzista robót sanitarnych

Rembor CapitalO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 20 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie wykonawstwa sieci sanitarnych

  • koordynowanie dostaw materiałów i pracy podwykonawców

  • weryfikacja dokumentacji projektowej

  • optymalizacja rozwiązań projektowych i sposobu prowadzenia prac wraz z uzgadnianiem ich z zamawiającym

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci oraz instalacji sanitarnych

  • doświadczenie w wykonawstwie sieci sanitarnych min. 2 lata

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowości do podróży służbowych

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • udział w ciekawych projektach budowlanych

  • pracę w ramach umowy o pracę

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, zajmująca się wykonawstwem sieci sanitarnych na terenie całej Polski. Oferujemy uczestnictwo w ciekawych projektach instalacyjnych od momentu rozpoczęcia kosztorysowania poprzez realizację na budowie, aż do uruchomienia. W związku z rozpoczęciem realizacji kilku nowych projektów, poszukujemy wyspecjalizowanej kadry.

Przewiń do profilu firmy