Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AC GROUP Sp. z o. o. z siedzibą w: ul. Opatkowicka 10A/10, 30-499 Kraków  (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail:[email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Brygadzista

AC GROUP

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 07 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • zamówienia materiału zgodnie z projektem

  • odbiór materiału wraz z weryfikacją ilościowo- jakościową

  • nadzór nad porządkiem na budowie

  • nadzór nad poprawnością wykonywanych robót zgodnie z projektem i sztuką budowlaną

  • koordynacja międzybranżowa

  • przeprowadzanie odbiorów z inspektorami

  • przygotowanie protokołów odbiorowych

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczych

  • organizacja prac dla monterów

  • organizacja pozwoleń, szkoleń itp.

  • planowanie pracy, udostępnienie frontu robót dla podwykonawców, kontakt z podwykonawcami

  • rozwiązywanie kolizji instalacji

  • zaopatrzenie podwykonawców w materiał potrzebny do zrealizowania prac

  • kontakt z Generalnym Wykonawcą

  • pilnowanie dotrzymania terminów wykonywanych realizacji

  • weryfikacja terminów dostaw

  • organizacja stanowisk pracy (bhp itp.)

  • minimalizacja kosztów budowy

  • prowadzenie bieżącej korespondencji w trakcie trwania kontraktu

  • weryfikacja stanu zaawansowania budowy oraz zagrożeń terminowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość procesu inwestycyjnego

  • mile widziane uprawniania budowlane dla branży sanitarnej

  • znajomość pakietu MS office, AutoCAD

  • samodzielność, operatywność w działaniu, umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • gotowość do rozwoju umiejętności i poszerzenia wiedzy

  • dyspozycyjność

  • gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski - miejsca budów prowadzonych przez spółkę

  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • udział w licznych szkoleniach branżowych oraz w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów na terenie Polski

  • niezbędne narzędzia pracy

O nas

AC Group to firma projektowo-wykonawcza w zakresie instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także działająca w sektorze odnawialnych źródeł energii. Dążymy do tego, by stać się liderem krajowym branży HVAC - już od kilku lat mamy opinię solidnego partnera biznesowego, a nasza marka kojarzy się klientom z jakością, komfortem i bezpieczeństwem inwestycji.

Siłą naszej spółki jest zespół składający się z wysoko wykwalifikowanej kadry managerskiej, inżynierskiej, serwisowej, zarządzającej procesami inwestycyjnymi dla największych klientów w Polsce takich jak: ECHO Investment, Coca Cola, CAN PACK, Grupa Ferro, Gleeds, Coliers, International Paper, Żabka, AmRest.

Jesteśmy zespołem, który z pasją i zaangażowaniem dąży do sukcesu. Wyróżnia nas kultura pracy oparta na szacunku dla każdego pracownika, dobra współpraca, dzielenie się wiedzą oraz wzajemna pomoc.