Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budów elektroenergetycznych

ELMO S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy budów elektrycznych i elektroenergetycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia,

  • prowadzenie budów pod nadzorem kierownika budowy zgodnie z przyjętymi harmonogramami oraz dokumentacją projektowo-kosztorysową,

  • dbanie o jakość i terminowość wykonywanych robót zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • kompletacja dokumentacji budowy oraz jej rozliczenie,

  • nadzór nad przestrzeganiem BHP na budowach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne (ewentualnie osoba studiująca),

  • mile widziane doświadczenia zawodowe lub ukończone praktyki na w/w stanowisku lub podobnym,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów Word, Excel, mile widziana znajomość programu AutoCad,

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne,

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilną pracę w profesjonalnym zespole kierowników i inżynierów budowy,

  • możliwość rozwoju zawodowego, możliwość zdobycia uprawnień budowlanych do kierowania robotami,

  • karty sportowe,

  • pakiet medyczny

O nas

Już od ponad 30 lat zajmujemy się budową polskiej infrastruktury drogowej, energetycznej, telekomunikacyjnej i internetowej, sukcesywnie zwiększając skalę działalności Grupy Kapitałowej ELMO. Obecnie specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych usług dla rynku budownictwa infrastrukturalnego w obszarze elektroenergetyki, produkcji metalowej oraz budownictwa drogowo-mostowego. Oferujemy profesjonalną realizację inwestycji, w tym głównie projektowanie i budowę linii elektroenergetycznych. Naszym atutem jest kompleksowe świadczenie usług – od koncepcji, poprzez stworzenie projektu oraz uzyskanie niezbędnych zezwoleń, aż po realizację przedsięwzięć. Dysponujemy specjalistycznym i bogatym wyposażeniem technicznym oraz własnym zapleczem naprawczym sprzętu. Gwarantujemy elastyczne terminy realizacji kontraktów zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług i wytwarzanych produktów.