Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowlany do pracy w biurze

  • Ełk, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rutkowski Development Sp. J.

    30 – letnie doświadczenie na rynku nieruchomości pozwoliło nam osiągnąć prestiżową pozycję Lidera wśród firm deweloperskich działających w północno – wschodnim regionie naszego kraju. Rutkowski Development Sp. J. jest firmą rodzinną, której właściciele swoim nazwiskiem z powodzeniem budują jej reputację. Nieustanny rozwój oraz pomyślna realizacja wielu przedsięwzięć wielorodzinnych i komercyjnych, są rekomendacją dla naszych Klientów. Nieprzerwanie od kilku lat jesteśmy wyróżniani tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym rozpoznawalnym, uczciwym i cieszącym się dobrą kondycją finansową firmom. Nasze starania są doceniane, a firma wyróżniana szeregiem zaszczytnych nagród, takich jak: Diamenty Forbesa, Kryształowa Cegła, Orzeł Polskiego Budownictwa, Deweloper Roku, Mieszkanie Roku. Mając świadomość, iż satysfakcja naszych Pracowników bezpośrednio przekłada się na jakość funkcjonowania naszej firmy, każdego dnia wkładamy mnóstwo pracy w rzetelne podejście do każdego człowieka, będącego zarówno naszym Klientem, Pracownikiem, czy Kontrahentem. Praca w naszej firmie jest gwarantem rozwoju, a także możliwością dołączenia do profesjonalnego zespołu, którego dewizą jest ambicja i działanie przez pryzmat rozwiązań, nigdy barier.

    Aktualnie poszukujemy osoby gotowej na podjęcie pracy na stanowisku:

    Inżynier budowalny do pracy w biurze

    Miejsce pracy: Ełk

    Zadania:

    • koordynowanie prac w zakresie dokumentacji realizowanych inwestycji,
    • nadzór nad realizacją założonych terminów,
    • współpraca z poszczególnymi działami na etapie realizacji inwestycji budowlanych,
    • kontakt z poszczególnymi instytucjami i urzędami w zakresie dokumentacji realizowanej inwestycji,
    • przygotowywanie wycen materiałów oraz usług budowlanych,
    • kontakt i negocjacje z obecnymi dostawcami materiałów i usług budowlanych, jak również poszukiwanie nowych dostawców i firm współpracujących,
    • składanie zamówień na materiały i usługi związane z realizacja inwestycji,
    • przygotowywanie raportów na potrzeby spółki.

    Dołącz do nas, jeśli posiadasz:

    • wykształcenie wyższe – mile widziane Budownictwo/Architektura/Administracja ,
    • mile widziane doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami,
    • mile widziana znajomość procesów przygotowawczych inwestycji budowlanych,
    • mile widziana znajomość programów AutoCad i środowiska Ms Office i programów do kosztorysowania,
    • umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność,
    • umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie w powierzone zadania, kreatywność,
    • umiejętność pracy zespołowej,
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o stabilnej pozycji na rynku deweloperskim, realizującej nowoczesne inwestycje mieszkaniowe,
    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz szeroki dostęp do szkoleń,
    • pracę w kreatywnym młodym zespole,
    • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.