Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowlany

WPD CONSTRUCTION POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz pełnił wiodącą rolę w zespole projektowym na etapie budowy naszego projektu farmy wiatrowej w pobliżu Jarocina. W zależności od Twoich możliwości i daty rozpoczęcia projektu, będziesz miał możliwość uczestniczenia w fazie przed budowlanej, fazie projektowania końcowego, przetargach i zawieraniu umów. Będziesz zaangażowany w koordynację różnych podwykonawców, władz lokalnych i innych interesariuszy. Wszystko to zakończy się Twoim głównym zadaniem - zarządzaniem budową na miejscu.

  • Będziesz również w kontakcie z naszym międzynarodowym zespołem budowlanym, od którego otrzymasz pomoc w codziennej pracy, jak również starszego inżyniera budowlanego wpd, który będzie działał jako Twoje zaplecze i wsparcie. Ponadto będziesz miał bezpośredni kontakt z zespołem ds. rozwoju parku wiatrowego w Poznaniu lub Gdańsku, które mogą stać się Twoją bazą wypadową.

Nasze wymagania

  • Ukończyłeś z powodzeniem studia na kierunku inżynieria lądowa lub podobne oraz posiadasz około 5-letnie doświadczenia zawodowego. Również osoby zmotywowane, posiadające przynajmniej niewielkie doświadczenie praktyczne, najlepiej w sektorze odnawialnych źródeł energii, mogą mieć odpowiednie możliwości pracy.

  • Jesteś pozytywnie nastawiony i wierzysz, że możesz to zrobić.

  • Rozumiesz pracę z harmonogramami i lubisz wyzwania

  • Chcesz się uczyć nowych umiejętności i jesteś otwarty na międzynarodową pracę zespołową.

  • Masz zdrowy rozsądek

  • Znasz biegle język polski i co najmniej w stopniu średnim język angielski lub niemiecki.

To oferujemy

  • wsparcie i doświadczenie jednej z największych europejskich firm w dziedzinie rozwoju i budowy projektów wiatrowych.

  • unikalną możliwość uczestniczenia w ekspansji większego globalnego gracza w dziedzinie energii odnawialnych, na polskim rynku

  • integrację w bardzo zmotywowanym i pozytywnie nastawionym zespole.

  • możliwość rozwijania swoich umiejętności w szerokim zakresie złożonych zadań w międzynarodowym zespole możliwość międzynarodowych zleceń po zakończeniu polskiego projektu(ów) lub dalszego rozwoju w zespole wpd.

Prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim

Produkcja energii w przyszłości będzie wolna od dwutlenku węgla na całym świecie, w tym w Polsce. Dzięki temu kraje staną się niezależne w zasobach energetycznych. Energia wiatrowa i słoneczna są głównymi czynnikami przyczyniającymi się do osiągnięcia tego celu.

Grupa wpd aktywnie uczestniczy w kształtowaniu tej zmiany zatrudniając około 2000 pracowników na całym świecie. Specjalizując się w planowaniu, finansowaniu, budowie i eksploatacji parków wiatrowych, staliśmy się znaczącym graczem w ponad 30 krajach.

W Polsce wpd wkrótce rozpocznie działalność budowlaną. Czy chcesz wyprzedzić to wielkie osiągnięcie i być częścią nowego, rozwijającego się biznesu w jednym z naszych najbardziej obiecujących krajów z dużą liczbą projektów w fazie rozwoju?

Przewiń do profilu firmy