Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowlany

TEXOM sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Budowy w zakresie kontroli stopnia zaawansowania prac, prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP;

  • Dokonywanie zamówień materiałowych, kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw;

  • Znajomości przepisów prawa budowlanego;

  • Poszukiwanie nowych podwykonawców oraz dostawców;

  • Nadzór nad jakością i terminowością wykonanych prac.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Podstawowa umiejętność kosztorysowania.

To oferujemy

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu;

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Odpowiednie narzędzia pracy w tym komputer, telefon;

  • Premie motywacyjne;

  • Praca w młodym zgranym zespole.

TEXOM sp. z o.o.

Texom Sp. z o.o. to polska firma budowlana realizująca roboty budowlane w formule generalnego wykonawstwa w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz budynków objętych ochroną konserwatorską.

Przewiń do profilu firmy