Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowlany

WEISS INVESTMENT sp. z o.o.

7 00010 000 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie realizacją inwestycji deweloperskich

  • Planowanie i organizacja prac na budowie zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz przyjętą specyfikacją techniczną

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy czasowo-finansowe

  • Czuwanie nad jakością realizowanych robót

  • Kierowanie brygadami pracowniczymi oraz koordynacja prac podwykonawców,

  • Kontrola i rozliczanie podwykonawców

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem oraz Nadzorem Inwestorskim wraz z rozliczaniem z nim robót

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej / technicznej

  • Wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów na podstawie dokumentacji projektowej

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

  • Sporządzanie kosztorysów

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

  • Koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót i rozliczeń

  • Pozyskiwanie ofert na materiały i usługi

  • Udział w procesie poszukiwania podwykonawców oraz porównywania ofert

  • Sporządzanie zamówień

  • Wspieranie techniczne zespołów realizacyjnych

  • Współpraca z Inżynierami Budowy – podział i organizacja pracy, ustalenie celów i priorytetów

  • Aktywna współpraca z inwestorem na każdym etapie realizacji począwszy od projektowania

  • Bieżące raportowanie postępów prac, ryzyk

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, budowlane

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na budowie

  • Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

  • Znajomość technologii prac budowlanych

  • Samodzielność w działaniu

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Komunikatywność

  • Dobra znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych

  • Atrakcyjne warunki finansowe oraz system premiowy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Nastawienie na długofalową współpracę

  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop

  • Umowa o pracę lub b2b

  • Profesjonalny, energiczny, pomocny zespół

O nas

Weiss Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie, realizująca mieszkaniowe projekty deweloperskie na terenie woj. śląskiego, poszukuje inżyniera/kierownika budowlanego do kierowania i nadzorowania projektów.