Oferta pracy

Inżynier budowlany - Specjalista ds. Obsługi Gwarancyjnej

MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie reklamacji klienta dotyczących zrealizowanych kontraktów budowlanych.

  • Techniczna analiza problemu i przedstawianie propozycji jego rozwiązania.

  • Ocena stanu prawnego na podstawie zawartych umów.

  • Prowadzenie merytorycznej korespondencji z klientem i z podwykonawcami.

  • Bieżąca kontrola przebiegu i koordynacja robót mających na celu likwidację usterek gwarancyjnych.

Nasze wymagania

  • 6-letnie doświadczenie w realizacji lub nadzorze kontraktów budowlanych.

  • Wykształcenie wyższe – budowlane.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Sprawność w prowadzeniu korespondencji.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy.

To oferujemy

Trudno wyobrazić sobie Warszawę bez mostów, Katowice bez Spodka, Zakopane bez Wielkiej Krokwi czy kolejki na Kasprowy Wierch. Wszędzie tam wprowadzaliśmy rozwiązania przyszłości.

Grupa Przemysłowa Mostostal Zabrze daje stabilne zatrudnienie, będąc od 75 lat na rynku. Zatrudniamy blisko 2000 wysoko wykwalifikowanych pracowników, realizując około 100 projektów rocznie w 5 Spółkach. Średni staż pracy wynosi 14 lat.

Oferujemy umowę o pracę, niezbędne narzędzia do wykonywania swoich zadań, szkolenia podnoszące kompetencje oraz przygotowujące do uzyskania uprawnień zawodowych. Finansujemy kursy językowe oraz studia drugiego stopnia bądź podyplomowe.

Po godzinach realizujemy wraz z pracownikami ich pasje w klubach pracowniczych UNITED.

Więcej dowiesz się na: www.kariera.mz.pl

FB: #karieramostostalzabrze

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. specjalizuje się w kompleksowej budowie obiektów przemysłowych takich jak: hale produkcyjne, magazyny, obiekty użyteczności publicznej, szpitale, kryte pływalnie, biurowce, obiekty handlowe, budynki mieszkalne. Zakres prac wykonywanych przez Spółkę obejmuje kompleksową realizację inwestycji w formule „zaprojektuj i wybuduj” lub generalne wykonawstwo i podwykonawstwo.

Przewiń do profilu firmy