Oferta pracy

Inżynier Budowlany

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i nadzorowanie przebiegu projektu inwestycyjnego

  • rozliczanie i bieżąca analiza kosztów i terminowości inwestycji

  • stały kontakt, dbałość o dobre relacje z kontrahentami (wykonawcy, urzędy administracji publicznej, instytucje, dostawcy, podwykonawcy)

  • prowadzenie negocjacji z kontrahentami

  • pozyskiwanie i weryfikacja ofert od podwykonawców i dostawców

  • analiza dokumentacji projektowej

  • sporządzanie ofert, wycen, kosztorysów ofertowych

  • zarządzanie zmianami i ryzykiem w projekcie

  • udział w spotkaniach z Zarządem firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie budowlane, preferowane wyższe budowlane

  • min. 3 lata doświadczenia w koordynowaniu projektów w branży budowlanej/inwestycyjnej/infrastrukturalnej

  • ogólna znajomość branży budowlanej i nowoczesnych technologii budowlanych

  • podstawowa umiejętność czytania dokumentacji budowlanej

  • umiejętność budowania relacji z różnymi obszarami biznesowymi oraz prowadzenia spotkań/prezentacji

  • zdolności analityczne i negocjacyjne

  • średniozaawansowana znajomość pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy