Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budownictwa – budownictwo kubaturowe (Przygotowanie produkcji / Controlling)

MAX BÖGL POLSKA sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zostań Böglerem: Wspólne budowanie z pasją postępu z pomysłów

  • Nadzór nad projektami i wsparcie zarządzania projektem z technicznego i ekonomicznego punktu widzenia w przygotowaniu prac i podczas budowy

  • Koncepcje zagospodarowania placu budowy, planowanie kolejności budowy i daty udzielenia zamówienia, jak również planowanie zasobów i logistyki budowy

  • Kalkulacja kosztów przygotowania placu budowy i kosztów ogólnych budowy oraz przygotowanie harmonogramów płatności

  • Budżetowanie usług kontraktowych

  • Przetargi na usługi podwykonawców

  • Przygotowanie kalkulacji wykonawczej, raportowanie wyników i porównywanie kosztów

  • Kontrola postępu prac budowlanych i wyników na budowie, porównanie założonych celów z rzeczywistymi

  • Controlling wyniku ekonomicznego podczas budowy

  • Optymalizacja procesów budowlanych i harmonogramów wraz z zarządzaniem projektem i placem budowy

  • Bieżące przetwarzanie i ulepszanie standardowych procedur

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii lądowej lub równoważne kwalifikacje uzyskane w wyniku doświadczenia zawodowego

  • Aktualna znajomość obsługi komputera (RIB iTWO, Revit, MS Office, MS Project, SAP)

  • Pewna obsługa systemów CAD

  • Zrozumienie techniczne, zdolności organizacyjne i umiejętności komunikacyjne

  • Dobra znajomość procesów budowlanych i detali wykonawczych

  • Znajomość odpowiednich norm i przepisów, także w zakresie kosztorysowania, przetargów i udzielania zamówień

  • Przedsiębiorcze myślenie, poczucie odpowiedzialności, duch zespołowy i wysoka motywacja własna

  • Niezależny i zorganizowany sposób pracy, umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

  • Biegła znajomość języka polskiego, dodatkowa znajomość niemieckiego i/lub angielskiego w biznesie

To oferujemy

  • Z nami wszystkie ścieżki są dla Ciebie otwarte. Możesz oczekiwać ciekawego zakresu zadań, pracy w przyjaznym zespole, ekscytujących projektów oraz szerokiego zakresu szkoleń i możliwości dalszego kształcenia. Skorzystaj z perspektyw rozwoju działającej globalnie grupy budowlanej i stań się częścią naszego zespołu.

  • Bądź Böglerem: realizuj ambitne projekty i zadania w innowacyjnym i zorientowanym na przyszłość przedsiębiorstwie rodzinnym

  • Szkolenia i indywidualne wsparcie dzięki naszej system mentoringu

  • Możliwości dokształcania się w naszej własnej mbakademii

  • Kultura otwartej dyskusji i środowisko koleżeńskie

  • Zostań członkiem naszego odnoszącego sukcesy zespołu budowlanego

Czy to twoje stanowisko? Jeżeli tak, to czekamy na Twoją aplikację wraz ze szczegółami dotyczącymi możliwego terminu rozpoczęcia pracy i oczekiwanego wynagrodzenia.

Zgłoszenia lub pytania dotyczące tego ogłoszenia prosimy kierować do:

Josef Chloupek

MAX BÖGL POLSKA Sp. z o.o.

Dyrektor Działu Budownictwa Kubaturowego

Regus Witosa Point

ul. Idzikowskiego 16

00-710 Warszawa / Polska

www.max-boegl.com

Zespół potrzebuje cię!

Zatrudniając około 6.500 wysoko wykwalifikowanych pracowników i osiągając roczny obrót w wysokości ponad 2 miliardów euro, Max Bögl jest jednym z największych przedsiębiorstw budowlanych, technologicznych i usługowych w niemieckiej branży budowlanej. Od momentu założenia w 1929 roku, historia firmy charakteryzuje się innowacyjną siłą w badaniach i technologii. Szeroki zakres usług oraz wysoki stopień integracji pionowej z własną prefabrykacją konstrukcji stalowej, zakładami produkcji elementów prefabrykowanych, nowoczesną flotą pojazdów i urządzeń oraz własnymi surowcami i materiałami budowlanymi gwarantują najwyższą jakość od pierwszego pomysłu koncepcyjnego do gotowego produktu budowlanego.

Przewiń do profilu firmy