Inżynier Budownictwa do Działu Ofertowania i Przygotowania Produkcji

Agmet Sp. z o.o.O firmie

Agmet Sp. z o.o.

Marywilska 22

Białołęka

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • szczegółowa analiza zapytania ofertowego
  • wykonanie przedmiarów robót
  • przygotowanie oraz rozesłanie zapytań ofertowych
  • weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców
  • sporządzanie kalkulacji / budżetów ofertowych
  • przygotowywanie treści umów z podwykonawcami
  • współpraca z Inwestorem i podwykonawcami
  • kontakty z producentami, dostawcami, projektantami
  • udział w spotkaniach i negocjacjach z Inwestorem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • doświadczenie, oferta dla obecnych absolwentów Uczelni Wyższych oraz dla osób pracujących na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi komputera (w zakresie obsługi oprogramowania, MS Office, CAD) mile widziane MS Project
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • sumienność w wykonywaniu zadań

Mile widziane

  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z 34-letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji na terenie całego kraju
  • przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów
  • możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne warunki finansowe

Generalny Wykonawca inwestycji budowlanych na terenie całego kraju zatrudni: Inżyniera Budownictwa do Działu Ofertowania i Przygotowania Produkcji.

Więcej o nas:

Miejsce pracy

  • Biuro w Warszawie, ulica Marywilska 22
  • Opcjonalnie krótkie delegacje na terenie kraju

Inżynier Budownictwa do Działu Ofertowania i Przygotowania Produkcji, Marywilska 22, Białołęka, Warszawa