Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budownictwa ds. oprogramowania

GammaCAD sp. z o.o.

5 5007 500 brutto / mies.
  • Cisowa 6, Wilda, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Cisowa 6

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie klientów w sprawach techniczno-projektowych

  • Udział w rozwoju oprogramowania

  • Weryfikacja potrzeb klienta

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami/ Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • Reprezentowanie firmy na konferencjach i targach branżowych

  • Przeprowadzanie prezentacji oprogramowania

  • Tłumaczenia materiałów produktowych

  • Aktywny udział w kreowaniu pozytywnego wizerunku produktu

  • Poszukiwanie oraz pozyskiwanie klientów

  • Przygotowywanie ofert i doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane (lub ostatni rok studiów na kierunku Budownictwo)

  • Znajomość dowolnego oprogramowania dot. analiz statyczno-wytrzymałościowych

  • i/lub tworzenia dokumentacji projektowej

  • Ogólna znajomość zagadnień projektowych

  • Otwartość i komunikatywność na wysokim poziomie

  • Samodzielność i proaktywność w podejmowaniu działań

  • Chęć do działania i nabywania nowych umiejętności

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowaniu będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość oprogramowania AxisVM i/lub Virtual Steel

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia pracy tj. laptop, telefon

  • Rozwój w zakresie projektowania konstrukcji

  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy

  • Pracę w otwartym, zgranym zespole

  • Brak długoterminowych delegacji (praca stacjonarna)

Od 2012 r. dostarczamy specjalistyczne oprogramowanie dla branży budowlanej. Jako autoryzowany i wyłączny przedstawiciel oferowanych przez nas programów, oprócz ich dystrybucji, odpowiedzialni jesteśmy także za wsparcie techniczne, szkolenia oraz przygotowanie materiałów dla naszych klientów, którymi są projektanci branży budowlanej (Budownictwo/Projektowanie/Konstrukcje).

Przewiń do profilu firmy