Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budownictwa ds. programów MES

GammaCAD sp. z o.o.

5 2007 000 brutto / mies.
  • Cisowa 6, Wilda, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Cisowa 6

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne klientów (rozwiązywanie zgłoszeń supportowych związanych z projektowaniem i wymiarowaniem w oparciu o MES)

  • Prezentacja programów z naszej oferty projektantom konstrukcji

  • Tworzenie materiałów technicznych i instruktażowych

  • Aktywny udział przy rozwoju oprogramowania

  • Utrzymywanie długofalowych i pozytywnych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Ukończone studia na kierunku budownictwo

  • Doświadczenie na stanowisku asystenta projektanta

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Język angielski w piśmie

Mile widziane

  • Dobra znajomość dowolnego programu 3D do analiz i wymiarowania konstrukcji budowlanych

  • Chęć do działania i nabywania nowych umiejętności

To oferujemy

  • Ciekawe, rozwijające i różnorodne zadania dotyczące projektowania konstrukcji

  • Możliwość rozwoju

  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy

  • Umowa o pracę w godz. 8-16, pon-pt

Zajmujemy się oprogramowaniem dla projektantów konstrukcji budowlanych od 2012 roku. Jako autoryzowany i wyłączny przedstawiciel oferowanych przez nas programów, oprócz ich dystrybucji, odpowiedzialni jesteśmy także za wsparcie techniczne, szkolenia oraz przygotowanie materiałów dla naszych klientów, którymi są projektanci branży budowlanej (Budownictwo/Projektowanie/Konstrukcje).

Dowiedz się więcej na naszej stronie https://gammacad.pl/

Przewiń do profilu firmy