Logo Pracuj.pl

Inżynier Budownictwa

Saur Neptun GdańskO firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Saur Neptun Gdańsk

Wałowa 46

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą polegały na koordynacji i nadzorowaniu prac remontowo-budowlanych na obiektach i/lub prac związanych z odbudową nawierzchni po pracach wykonywanych na sieciach wodociągowej i kanalizacyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa,
  • doświadczenie w zakresie organizacji pracy, nadzoru nad pracownikami, dokumentacji rozliczeniowej,
  • zdolności zarządcze, dynamizm w działaniu, otwartość na zmiany,
  • pełna dyspozycyjności w dniach i godzinach pracy- 8 godzin dziennie.

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej i/lub inżynieryjnej drogowej.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę na umowę o pracę w firmie stabilnej, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet socjalny (m.in. karty Multisport),
  • pakiet medyczny dla osób zatrudnionych na czas nieokreślony.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Inżynier Budownictwa, Wałowa 46, Gdańsk