Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budownictwa - konstruktor

TATRAN GROUP S.R.O. sp.k.

6 5006 800 brutto / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie modeli statycznych konstrukcji budowlanych

  • obliczenia statyczno-wytrzymałościowe ze szczególnym uwzględnieniem konstrukcji drewnianych oraz konstrukcji zbrojonych za pomocą materiałów niemetalicznych

  • projekty budowlane

  • projekty techniczne

  • projekty optymalizacyjne

  • oceny techniczne

  • ekspertyzy konstrukcyjne

Nasze wymagania

  • aktualne uprawnienia do projektowania bez ograniczeń

  • samodzielność, sumienność i terminowość realizacji powierzonych obowiązków

  • pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • teoretyczna i praktyczna umiejętność wykonywania obliczeń statyczno-wytrzymałościowych,

  • biegła znajomość AutoCAD,

  • biegła znajomość Robot Structural Analysis,

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • chęć nauki i pracy z wykorzystaniem innowacyjnych technologii

To oferujemy

  • umowa o pracę w formie stacjonarnej, zdalnej lub hybrydowej

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość premiowania wynagrodzenia

  • możliwość rozwoju i kształcenia specjalistycznego w kraju i za granicą

O nas

prefabrykacja konstrukcji drewnianych

wzmocnienia strukturalne za pomocą materiałów kompozytowych

renowacja zabytków

budownictwo szkieletowe

budownictwo pasywne