Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budownictwa

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.

Opolska 112

Prądnik Czerwony

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Proaktywny udział w zespołach projektowych odpowiedzialnych za opracowanie, rozwój i wdrażanie innowacji

  • Współpraca z jednostkami badawczymi, uczelniami i partnerami przemysłowymi przy realizacji prac R&D

  • Identyfikacja problemów oraz opracowywanie standardów związanych z wdrażaniem systemów zrobotyzowanych w branży budowlanej

  • Analiza projektów oraz norm budowlanych związana z wdrażaniem systemów zrobotyzowanych

  • Analiza procesów budowlanych pod kątem automatyzacji

  • Analiza wymogów bezpieczeństwa i higieny pracy środowiska budowlanego

  • Doradztwo w zakresie projektowania systemów zrobotyzowanych dla branży budowlanej

  • Przeprowadzanie wizytacji na placach budów

  • Udział w konferencjach branżowych

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji projektowej

  • Sporządzanie raportów z realizowanych prac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym

  • Wieloletnie doświadczenie w nadzorowaniu realizacji projektów budowlanych

  • Znajomość obowiązującego prawa budowlanego

  • Znajomość norm budowlanych

  • Znajomość zagadnień technicznych związanych z realizacją procesów budowlanych, w tym: tynkowania, malowania, wiercenia, bruzdowania

  • Znajomość wymogów BHP na placach budowy

To oferujemy

  • Realizację interesujących, ambitnych projektów badawczo-rozwojowych

  • Dostęp do unikalnej infrastruktury badawczej zlokalizowanej w wiodących krajowych i zagranicznych ośrodkach naukowo-badawczych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i osiąganych wyników

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i kariery naukowej

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer z niezbędnym oprogramowaniem, telefon)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

O nas

CBRTP jest wiodącą organizacją zajmującą się opracowywaniem i wdrażaniem usprawnień i innowacji technologicznych, systemowych oraz procesowych u klientów przemysłowych i biznesowych. Dzięki współpracy z czołowymi ośrodkami badawczymi w Polsce i na świecie zapewnia efektywny transfer technologii oraz ułatwia komercjalizację wyników badań. CBRTP stanowi dla klientów zewnętrzne centrum R&D.