Ta oferta pracy jest nieaktualna od 229 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budownictwa – Mistrz Produkcji

  • Bolesławiec, Lwówek Śląski, Lubań, Jelenia Góra, Zgorzelec, Rakowice Małe (pow. lwówecki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    COMFORT S.A., należąca od 2017r. do niemieckiej Grupy Goldbeck, to nowoczesna firma założona w 1990 r., oferująca produkty na wysokim, europejskim poziomie i notująca bardzo dobre wyniki. Należy do czołowych polskich producentów prefabrykatów żelbetowych. Posiada zakłady produkcyjne w Rakowicach Małych na Dolnym Śląsku oraz w Toruniu. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje wszystkie typy elementów konstrukcyjnych, a doświadczony zespół stale wprowadza nowe rozwiązania oraz dba o najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Firma dostarcza prefabrykaty na budowy największych obiektów w Polsce - centrów handlowych, hipermarketów, obiektów przemysłowych, stadionów, użyteczności publicznej oraz budownictwa mieszkaniowego i mostowego

    Przedsiębiorstwo stale zwiększa ilość realizowanych projektów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie przedsiębiorstwo poszukuje osób na stanowisko:

    INŻYNIER BUDOWNICTWA – MISTRZ PRODUKCJI
    Miejsce pracy: Jelenia Góra, Lubań, Lwówek Śląski, Zgorzelec, Bolesławiec, Rakowice Małe (pow. lwówecki)
    Nr ref. PR/03/2018

    Twoje główne zadania:

    • nadzór nad prawidłowością wykonania elementów prefabrykowanych zgodnie z dokumentacją techniczną,
    • odbiór jakościowy wykonanych elementów,
    • egzekwowanie wykonania zadań od podległych pracowników,
    • prowadzenie sprawozdawczości dziennej.

    Pracując u nas otrzymasz:

    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + świadczenia socjalne),
    • nietuzinkowe doświadczenie w dziedzinie produkcji prefabrykatów betonowych,
    • uczestnictwo w realizacji nieprzeciętnych projektów budowlanych,
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
    • wsparcie w codziennych zadaniach Kierownika Produkcji,
    • spotkania i wyjazdy integracyjne.

    Od Ciebie oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego - kierunek budownictwo,
    • umiejętności kierowania zespołem ludzi,
    • doskonałej organizacji pracy,
    • samodzielności w realizacji powierzonych zadań,
    • motywacji i zaangażowania w pracę,
    • odpowiedzialności i rzetelności.

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, LM) z zaznaczonym nr referencyjnym

    www.comfortsa.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”