Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budownictwa – Mistrz Produkcji

GOLDBECK COMFORT Sp. z o.o.

  • Wapienna 62, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wapienna 62

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowością wykonania elementów prefabrykowanych zgodnie z dokumentacją techniczną (forma, zbrojenie, betonowanie, kosmetyka),

  • odbiór jakościowy wykonanych zbrojeń i elementów prefabrykowanych,

  • egzekwowanie wykonania zadań od podległych pracowników,

  • prowadzenie sprawozdawczości dziennej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • umiejętność kierowania podległymi brygadami pracowników,

  • bardzo dobra umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej,

  • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w pracę.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie+ nagrody oraz świadczenia socjalne: talony na święta, paczki dla dzieci, itp.),

  • cenne doświadczenie zawodowe,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • wsparcie kierownika produkcji w codziennych zadaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz do Pracowniczych Planów Kapitałowych,

  • pracę w stabilnych godzinach,

  • spotkania i wyjazdy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Budowanie z prefabrykowanych elementów systemowych jest podstawą naszego sukcesu. Wykazujemy się wyjątkowymi kompetencjami — od projektowania do usług na rzecz gotowej nieruchomości. Kierujemy się przy tym korzyściami dla klienta. Gwarantujemy zachowanie wymaganej jakości przy jednoczesnej ekonomiczności, szybkości i wydajności energetycznej. Dzięki ciągłym innowacjom wyprzedzamy trendy rynkowe.

Na rynku polskim i zagranicznym istniejemy od 1990r. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne: w Rakowicach Małych k/Lwówka Śl. oraz w Toruniu. Od roku 2017 należymy do niemieckiej grupy GOLDBECK, która dziś zatrudnia blisko 8000 pracowników w całej Europie.

W firmie GOLDBECK pracują osoby, które myślą w sposób przedsiębiorczy i chcą dokonywać wyjątkowych osiągnięć. Ich gotowość do angażowania się w sprawy przedsiębiorstwa oraz życia zgodnego z naszymi wartościami stanowi o naszej sile. Jeśli uważasz, że to szansa dla Ciebie, zapoznaj się z naszą ofertą i prześlij swoje aplikacje.

Już od dziś do współpracy zapraszamy inżynierów budownictwa na stanowisko: Inżynier Budownictwa – Mistrz Produkcji.

Przewiń do profilu firmy