Oferta pracy

Inżynier Budownictwa

Michelin Polska S.A.O firmie

  • Leonharda 9, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Michelin Polska S.A.

Leonharda 9

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie studium możliwości/wykonalności dla projektów budowlanych prowadzonych na terenie fabryki w Olsztynie

  • Nadzorowanie i odbieranie prac projektowych

  • Monitorowanie realizacji i/lub przekazania do użytkowania obiektów budowlanych, w tym budynków przemysłowych oraz fundamentów pod urządzenia i maszyny

  • Sprawowanie nadzoru inwestorskiego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku budownictwo i pokrewne

  • Posiadanie uprawnień projektowych lub wykonawczych

  • Trzyletnie doświadczenie zawodowe

  • Dobra znajomość pakietu MS Office i AUTOCADa

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie (znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Profesjonalne szkolenia przygotowujące do stałego podnoszenia kompetencji

  • Przejrzyste zasady wynagradzania uzależnione od stanowiska i wyników pracy

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in: dofinansowanie obiadów, opieka medyczna, sport i rekreacja, pracowniczy program emerytalny, program testowania opon dla pracowników, pożyczki mieszkaniowe, świadczenia dla dzieci oraz rabaty w sklepach, punktach usługowych i placówkach kulturalnych

ROZWIJAJ SWOJĄ KARIERĘ I DOŁĄCZ DO MICHELIN!

Firma Michelin Polska należąca do Grupy Michelin – światowego lidera branży oponiarskiej prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. Płac i Administracji w Fabryce Michelin w Olsztynie.

Poszukujemy:

Ambitnych i dynamicznych kandydatów, którzy chcą się rozwijać w obszarze budownictwa i związać swoją przyszłość z Michelin.

Przewiń do profilu firmy