Oferta pracy

Inżynier budownictwa

Norwegian Engineers & Architects AS (Sp.z.o.o.) – oddział w PolsceO firmie

Norwegian Engineers & Architects AS (Sp.z.o.o.) – oddział w Polsce

Grzybowska 16/22

Warszawa

Firma Norwegian Engineers and Architects AS została założona w 1997 roku w Norwegii. Siedziba spółki macierzystej mieści się w gminie Asker, niedaleko Oslo. Oddział w Warszawie powstał w 2015 roku, gdzie na chwilę obecną zatrudnione są cztery osoby. Grupa Norweskich Inżynierów i Architektów wciąż się rozwija i obecnie poszukuje nowego pracownika do swojego zespołu w Warszawie -

- Inżyniera budownictwa!

WYMAGANIA:

  • ukończone studia magisterskie na kierunku Budownictwo/ Inżynieria lądowa,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych,
  • znajomość programów do projektowania i wykonywania obliczeń statycznych: najlepiej program Robot do wykonywania obliczeń statycznych oraz Archicad do zastosowań budowanych, takich jak projektowanie betonu, stali lub też inne oprogramowania dostosowane do standardów norweskich,
  • kreatywność, zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym konwersację.

ZADANIA:

  • wykonywanie obliczeń statycznych i dynamicznych,
  • wykonywanie projektów konstrukcyjnych budynków z betonu, stali i drewna,
  • wykonywanie projektów fundamentów,
  • ocena projektów pod względem prawidłowości z zakresu fizyki budowli
OFERUJEMY
  • pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę lub możliwość świadczenia usług na podstawie własnej działalności gospodarczej,
  • komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę w siedzibie naszego oddziału, który mieści się w centrum Warszawy przy ulicy Grzybowskiej 16/22
  • możliwość pracy w międzynarodowym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego, wyjazdy szkoleniowe do Norwegii,
  • udział w spotkaniach integracyjnych naszego polsko - norweskiego zespołu 😊,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i osiąganych wyników.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a napisz do nas za pomocą przycisku Aplikowania dołączając swoje portfolio do 25MB (mile widziane przykładowe rysunki konstrukcyjne) oraz CV zarówno w języku polskim jak i angielskim, wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartej w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2016 r poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez biuro Norwegian Engineers and Architects AS Sp.z.o.o – oddział w Polsce moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy