Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budownictwa

SIMCONN Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji projektowej,

  • sporządzanie rysunków budowlanych oraz warsztatowych,

  • wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych,

  • tworzenie zestawień konstrukcji,

  • praca z powierzonymi programami dedykowanymi,

  • brak doświadczenia nie stanowi przeszkody.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane, inżynier budownictwa, student ostatniego roku budownictwa,

  • umiejętność pracy w grupie projektowej,

  • umiejętność wykonywania dokumentacji budowlanej,

  • umiejętność posługiwania się programami: CAD, Pakiet Office, RM-WIN.

Mile widziane

  • umiejętność pracy z programami Dlubal i Allplan,

  • znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • ośmiogodzinny tryb pracy z umową o pracę na pełen etat,

  • możliwość udziału w realizacji ciekawych projektów,

  • możliwość rozwoju poprzez organizowane szkolenia, wyjazdy szkoleniowe na zagraniczne budowy oraz zwiedzanie zagranicznych zakładów prefabrykacyjnych,

  • pracę w młodym ambitnym zespole,

  • komfortowe warunki pracy w biurze z nowoczesnym wyposażeniem i oprogramowaniem.