Inżynier Budownictwa - Wsparcie Techniczne i Sprzedaż Oprogramowania

Biuro Inżynierskie SPECBUD Sp.JO firmie

Biuro Inżynierskie SPECBUD Sp.J

Czereśniowa 98

Warszawa

Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem i dystrybucją oprogramowania do projektowania konstrukcji budowlanych. Więcej o naszej firmie na www.specbud.pl

Aktualnie poszukujemy kandydatów posiadających wykształcenie budowlane na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWNICTWA
- WSPARCIE TECHNICZNE I SPRZEDAŻ OPROGRAMOWANIA

Najważniejsze obowiązki:

  • Obsługa Klientów - konstruktorów, projektantów budowlanych, architektów (głównie kontakt telefoniczny i mailowy) - udzielanie informacji o programach, doradzanie, sprzedaż
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych zgłaszanych przez Użytkowników programów
  • Wsparcie rozwoju oprogramowania tworzonego przez firmę
  • Realizacja celów wskazanych przez przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne wyższe budowlane
  • Znajomość obsługi komputera (w tym programów pakietu MS Office – Outlook, Word, Excel)
  • Znajomość programów obliczeniowych do konstrukcji budowlanych oraz programów rysujących typu CAD
  • Kreatywność, samodzielność, inicjatywa i pozytywne nastawienie
  • Doskonała organizacja pracy, terminowość
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z Klientami

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i konferencjach
  • Praca w firmie o stabilnej pozycji rynkowej (od ponad 25 lat obecnej na rynku)
Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dołączenie klauzuli:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U.nr 133 poz.883 z 1997 roku)."

Informujemy, że Administratorem danych jest Biuro Inżynierskie SPECBUD Sp. J. z siedzibą w Gliwicach ul. Kościuszki 1c. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy