Logo Pracuj.pl

Inżynier budownictwa z uprawnieniami

IBS Inwestycje sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu okresowych przeglądów obiektów budowlanych obejmujące konstrukcję, instalacje sanitarne, przewody kominowe, instalacje gazowe, instalacje elektryczne, ale również wykonująca audyty energetyczne przedsiębiorstw, badanie efektywności kotłów grzewczych, inwentaryzację dokumentacji, podejmie współpracę z firmami lub osobami, posiadającymi stosowne uprawnienia.

Nasze wymagania

  • uprawnienia w branży instalacyjnej ( z uprawnieniami do sieci cieplnych, wodociągowych, instalacji gazowych, sanitarnych)
  • i/lub uprawnienia w branży konstrukcyjno-budowlanej
  • i/lub uprawnienia uprawniające do badania efektywności energetycznej kotłów gazowych
  • i/lub uprawnienia drogowe i mostowe

To oferujemy

  • umowę zlecenie lub umowę o współpracy
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

WAŻNE!

  • osoby ubiegające się o pracę winny posiadać UPRAWNIENIA , aktualne zaświadczenie o przynależności do Izby Inżynierów.

Inżynier budownictwa z uprawnieniami, warmińsko-mazurskie