Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy AKPiA

Electra M&E Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i egzekwowanie właściwej jakości wykonywanych robót budowlano-montażowych w zakresie AKPiA oraz BMS.

  • Przygotowywanie wycen instalacji automatyki

  • Przygotowywanie kalkulacji prac zamiennych i dodatkowych

  • Opracowywanie harmonogramów realizacji robót, rozruchów, dostaw urządzeń

  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych w trakcie realizacji projektu

  • Rozruchy instalacji oraz udział w odbiorach technicznych

  • Przeglądy serwisowe

  • Naprawy/wymiana elementów instalacji automatyki

  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika, automatyka lub pokrewne)

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie instalacji AKPiA dla instalacji wentylacji, chłodniczych, grzewczych, sprężonego powietrza i in.

  • Znajomość systemów BMS oraz automatyki urządzeń HVAC

  • Umiejętność programowania sterowników

  • Umiejętność tworzenia grafik dla BMS

  • Znajomość aparatury kontrolno-pomiarowej i zabezpieczającej instalacji HVAC,

  • Uprawnienia SEP G1 (E oraz D)

  • Znajomość programu AutoCad i pakietu MS-Office

  • Dyspozycyjność na terenie całego kraju i zagranicą (Niemcy)

Mile widziane

  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

To oferujemy

  • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji (szkolenia z kompetencji twardych i miękkich)

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Imprezy integracyjne i sportowe

  • Benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do nauki języków obcych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Electra M&E Polska Sp. z o.o.

Electra M&E Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Electra Ltd. oferującej pełen zakres usług inżynierskich dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonawstwie instalacji sanitarnych, grzewczych, przeciwpożarowych, wentylacji i klimatyzacji, a także elektrycznych i teletechnicznych.

Przewiń do profilu firmy