Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy - Asystent Kierownika budowy (branża kolejowa)

  • Bielsko-Biała, Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Rybnik, Tychy, Zabrze, śląskie
  • Asystent
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Prężnie rozwijająca się firma, działająca w branży budownictwa inżynieryjnego oraz branży kolejowej, poszukuje do swojego zespołu zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Inżynier budowy - Asystent Kierownika budowy
    (branża kolejowa)

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Rybnik, Tychy, Zabrze

    Zadania:

    • bieżąca kontrola realizacji budowy,
    • sporządzanie dokumentacji technicznej budowy,
    • prowadzenie korespondencji służbowej budowy,
    • nadzór nad robotami, dostawami materiałów, pracą sprzętu i maszyn kolejowych,
    • wykonywanie poleceń Kierownika robót,
    • dbałość o sprawy socjalne budowy.

    Wymagania:

    • wykształcenie o profilu kolejowym,
    • doświadczenie w pracy na budowie,
    • praktyka w zakresie gospodarki materiałowo-sprzętowej na budowie,
    • pożądane prawo jazdy kat. B
    • uprawnienia nie są wymagane.

    Nasza oferta:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • premie,
    • płatne nadgodziny,
    • 8 godzinny tryb pracy,
    • wolne weekendy,
    • zatrudnienie od zaraz,
    • stała współpraca po pomyślnym przejściu okresu próbnego,
    • praca w delegacjach (zapewniona dieta i zakwaterowanie).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do rejestru 13471 jako Pracownicy budowlani Sp. z o.o.