Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy - Asystent Kierownika Budowy

APIS POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Police, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

APIS POLSKA Sp. z o.o. jako Generalny Wykonawca, realizuje z pasją zadania z obszaru zagospodarowania terenów użyteczności publicznej, rewitalizacji parków, budowy miejsc rekreacji, przebudowy rynków miejskich. Budujemy również place zabaw dla dzieci, boiska do gier zespołowych, wodne place zabaw.

W związku z dynamicznym rozwojem APIS Polska Sp. z o.o. poszukuje osobę na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • współpraca z Kierownikiem budowy w zakresie planowania i prowadzenia robót budowlanych
  • prowadzenie kontroli kosztów realizowanego projektu
  • prowadzenie i kompletowanie dokumentacji wykonawczej realizowanego projektu
  • nadzór jakościowy nad prowadzonymi robotami
  • kontrola prac ekip podwykonawczych
  • przygotowywanie raportów z postępu prac
  • przygotowanie co miesięcznych rozliczeń wykonanych robót
  • przygotowywanie pism i kontrolowanie obiegu dokumentów dot. danego projektu

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • umiejętność pracy wielozadaniowej
  • zaangażowanie
  • znajomość procesu budowlanego w zamówieniach publicznych mile widziana
  • sprawna obsługa pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon
  • ciekawą, ambitną pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne