Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

CJR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ

  • Bąków (pow. brzeski)

    Bąków (pow. brzeski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie produkcji – ofertowanie robót, materiałów budowlanych, usług sprzętowych

  • Raportowanie – przygotowanie planów produkcji i raportów z wykonanych robót

  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej

  • Nadzór nad wykonywanymi robotami (w systemie podwykonawczym)

  • Wykonywanie przedmiarów robót na podstawie projektów

  • Zamówienia materiałów budowlanych

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

  • Współpraca z kierownikami robót i kierownikiem budowy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunek Budownictwo lub w tracie studiów

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość MS Office (excel)

  • Umiejętność posługiwania się programem AutoCad

  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji projektowej

  • Wysokie zdolności interpersonalne

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność

  • Umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności

  • Umowa o pracę

  • Współfinansowana karta Multi Sport

  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznej firmie

  • Codzienny kontakt z językami obcymi

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

CJR Renewables jest globalnym dostawcą usług, oferującym pełne rozwiązania EPC/BoP/BoS w sektorze energii odnawialnej, działającym we wszystkich procesach realizacji projektów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:

Przewiń do profilu firmy