Oferta pracy

Inżynier budowy (bez delegacji)

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Masz doświadczenie w budownictwie w branży elektroenergetycznej? Męczą Cię ciągłe delegacje? Szukasz stałej pracy oraz nowych wyzwań i możliwości rozwoju? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

Inżynier budowy (bez delegacji)Numer ref.: /521/06/2020/AP/54609

zadania

  • Organizacja i koordynacja prac na budowie
  • Całościowe prowadzeniu procesów budowlanych od kosztorysu, po odbiór
  • Sprzedaż wykonanych prac
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i przekazanie budowy do Inwestora
oczekujemy
  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenia w branży elektroenergetycznej
  • Znajomości pakietu MS Office oraz AutoCad
  • Wykształcenia wyższego, kierunkowego, min I stopnia
  • Uprawnień elektrycznych do 1KV E i D + pomiary
  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem
  • Prawa jazdy kategorii B

oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Większość inwestycji firmy znajduje się w Poznaniu i okolicach, co znacznie ogranicza konieczność delegacji.
  • Umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy