Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

PNB PAWEŁ NICZYPORUK BUDOWNICTWO

  • Północna 4, Biała Podlaska
    Biała Podlaska, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Północna 4

Biała Podlaska

Twój zakres obowiązków

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m. in.:

prowadzenie na bieżąco prac budowlanych,

koordynowanie robót pracowników własnych oraz firm podwykonawczych

przygotowywanie dokumentów odbiorowych/powykonawczych

wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac i

przetargów

rozliczanie prowadzonych budów

Nasze wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe lub średnie techniczne w branży budowlanej, branży

elektrycznej, branży sanitarnej lub ostatni rok studiów

podstawowa znajomość pakietu MS Office

prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na umowie o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

premie świąteczne i wakacyjne oraz zadaniowe

możliwość nauki i rozwoju zawodowego