Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

JSPS ENGINEERING&MANAGEMENT

umowa o pracę
3 5007 998 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 5008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie budowy i pełnienie funkcji Inżyniera Budowy w myśl przepisów Prawa Budowlanego;

  • Realizacja budowy zgodnie z umową i budżetem

  • Utrzymywanie dobrych relacji z inwestorem, jego przedstawicielami i firmami współpracującymi;

  • Analiza dokumentacji technicznej;

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych dla podwykonawców;

  • Uczestnictwo w negocjacjach ofertowych;

  • Wsparcie techniczne przy koordynacji projektowej;

  • Tworzenie i kompletowanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej.

  • Przestrzeganie zgodności prowadzonych robót z: harmonogramami, prawem budowlanym, dokumentacją techniczną, zasadami wiedzy i sztuki budowlanej, zasadami BHP

  • Kontrola prawidłowości dokumentacji technicznej, kosztorysów, protokołów odbioru i rozliczeń

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu budową lub innymi robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • Umiejętność pracy w zespole ceniącym wysoką kulturę pracy,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,

To oferujemy

  • Osobom, które dołączą do zespołu JSPS dajemy pewność, iż podejmą współpracę z ambitnym i zaangażowanym zespołem ceniącym najwyższe standardy pracy.

  • Tworzymy pozytywną atmosferę opartą na zaufaniu i wzajemnej sympatii. Wyrazem naszego profesjonalizmu jest uznanie naszych Klientów i środowiska biznesowego.

  • Firma współpracuje z wieloma prestiżowymi firmami z branży nieruchomości na terenie całej Polski realizując ciekawe i pełne wyzwań projekty.

O nas

JSPS SP. Z O.O. jest specjalistyczną firmą z sektora budownictwa świadczącą usługi w zakresie projektowania, doradztwa, zarządzania projektami oraz realizacji robót budowlanych dla złożonych zadań Inwestycyjnych. Dział realizacji zajmuje się zarządzaniem kosztami przy realizacji projektów budowlanych, procedurami przetargowymi oraz bezpośrednią koordynacją prac budowlanych. Swoją działalnością obejmuje zakresy: sporządzania ofert, bieżące zamówienia do projektów, kosztowy nadzór nad realizacją inwestycji, a także optymalizacją realizowanych projektów pod kątem zakresowym, jak i stosowanych rozwiązań. Do naszego działu realizacji budów poszukujemy osób gotowych do objęcia funkcji Inżyniera Budowy.

www. jsps.com.pl