Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

WMB BUDOWNICTWO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

5 0008 000 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną.

  • Organizowanie i koordynacja prac na budowie.

  • Przygotowanie przedmiarów robót, zamawianie materiałów, kontrola zapotrzebowania na sprzęt.

  • Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP.

  • Monitoring kosztów budowy.

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy.

  • Dokonywanie obmiarów powykonawczych robót.

  • Rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach.

  • Dbałość o wizerunek firmy oraz budowanie dobrych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia budowlane,

  • Samodzielne kierowanie co najmniej 2 budowami,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej.

  • Umiejętność kierowania zespołami pracowniczymi.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office, AUTOCAD, Norma Pro.

  • Samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu, komunikatywność.

To oferujemy

  • Atrakcyjną i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Nastawienie na wieloletnią współpracę.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

O nas

WMB Budownictwo Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Białymstoku to działająca na rynku od 2005 r. firma budowlana w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego w kraju i za granicą oraz w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych oraz prac remontowo - wykończeniowych w rejonie województwa podlaskiego.

Do swego zespołu poszukujemy Inżynier budowy z doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu co najmniej 2 budów.