Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

EM Edward Królewski, Marcin Ejsmont s.c.O firmie

3 5004 500 brutto / mies.
  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

EM Edward Królewski Marcin Ejsmont S.C.

Miejsce pracy: Białystok

Opis Stanowiska:

  • nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z wymaganiami kontraktu i specyfikacją techniczną;
  • planowanie harmonogramu realizacji inwestycji - analiza oraz weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztorysowej;
  • organizowanie pracy podwykonawców na budowie;
  • kontrola oraz prowadzenie rozliczeń podwykonawców i dokumentacji budowy - zamawianie potrzebnych materiałów i sprzętu zgodnie z harmonogramem;
  • uczestniczenie w odbiorach z inspektorami - współpraca z innymi działami firmy i instytucjami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane;
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń (mile widziane);
  • umiejętność współpracy z podwykonawcami;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • doświadczenie mile widziane;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • znajomość programów pakietu MS Office, AutoCAD;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę lub B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • gwarantujemy narzędzia niezbędne do pracy: służbowy telefon i laptop;
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia zakresu posiadanych kompetencji.

Ogłoszenie archiwalne