Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

Electrum sp. z o.o.O firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udział w organizacji i kontroli realizacji robót instalacyjnych (instalacje na stacjach WN/SN i innych obiektach elektroenergetycznych oraz komercyjnych),
  • nadzór nad pracownikami, zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót,
  • udział w kontroli i rozliczaniu podwykonawców oraz odbiorach wykonywanych robót,
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP,
  • prowadzenie dokumentacji robót, bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne),
  • zdolności organizacyjne, zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • gotowość do wyjazdów służbowych do miejsc realizowanych projektów.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • udział w innowacyjnych projektach,
  • nieszablonowe rozwiązania,
  • pracę w zespole wykwalifikowanych inżynierów,
  • stabilizację dzięki zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę,
  • motywacyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne na danym stanowisku narzędzia pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

Inżynier Budowy, Białystok