Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV przez Electrum sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, której dotyczy ogłoszenie, a także w celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Electrum sp. z o.o. ”
Electrum sp. z o.o.

Inżynier Budowy

Electrum sp. z o.o.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 10 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udział w organizacji i kontroli realizacji robót instalacyjnych (instalacje na stacjach WN/SN i innych obiektach elektroenergetycznych oraz komercyjnych),

  • nadzór nad pracownikami, zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót,

  • udział w kontroli i rozliczaniu podwykonawców oraz odbiorach wykonywanych robót,

  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP,

  • prowadzenie dokumentacji robót, bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne),

  • zdolności organizacyjne, zaangażowanie i chęć rozwoju,

  • gotowość do wyjazdów służbowych do miejsc realizowanych projektów.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • udział w innowacyjnych projektach,

  • nieszablonowe rozwiązania,

  • pracę w zespole wykwalifikowanych inżynierów,

  • stabilizację dzięki zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę,

  • motywacyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne na danym stanowisku narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników