Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy br. elektrycznej

  • Tarnów, małopolskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Energy Solutions Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Tarnów

    Wymagania:

    • osoba posiadająca wykształcenie wyższe techniczne (elektryk) lub będąca w trakcie studiów
    • znajomość programu AutoCad i pakietu MS-Office
    • znajomość systemów elektrycznych i AKPiA
    • znajomość aparatury kontrolno-pomiarowej i zabezpieczającej
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów automatyki i schematów elektrycznych
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość zagadnień BHP
    • uprawnienia SEP

    Mile widziane:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad realizacją robót w oparciu o dokumentację techniczną i harmonogramy
    • prowadzenie i rozliczanie prac firm podwykonawczych oraz dostaw wg zawartych umów
    • sporządzanie zestawień materiałowych (przedmiary, obmiary) oraz ewidencja kart materiałowych
    • kompletowanie certyfikatów, deklaracji zgodności, aprobat technicznych
    • organizacja i prowadzenie gospodarki materiałowej na budowie
    • wykonanie / aktualizacja harmonogramów realizacji robót, rozruchów, dostaw urządzeń
    • przygotowywanie raportów dziennych z postępu prac oraz innych dokumentów niezbędnych do realizacji projektu
    • udział w spotkaniach koordynacyjnych w trakcie realizacji projektu
    • przygotowywanie kalkulacji prac zamiennych i dodatkowych
    • udział w rozruchach instalacji oraz odbiorach technicznych, prowadzenie dokumentacji w tym zakresie
    • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP
    • współpraca z pozostałymi działami firmy w trakcie realizacji projektu

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • stabilną pracę w młodym, przyjaznym środowisku
    • udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii
    • liczne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
    • wdrożenie przez wysoko wyspecjalizowaną kadrę inżynierską
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia

    Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".