Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy - branża budowlana

RE-BauO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc i nadzór prac koordynacyjnych na budowie,
  • Prace rozliczeniowe dot. Podwykonawców,
  • Prace kalkulacyjne.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży budowlanej (generalne wykonawstwo), doświadczenie w wykonawstwie,
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, samodzielność oraz operatywność,
  • Uczciwość, sumienność, dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolności analityczne.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Inżynier Budowy - branża budowlana, Katowice