Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy – branża budowlana

Firma Janex Sp. z o.o.

  • Krzeszowice

    Krzeszowice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • miejsce pracy: Kraków-Michałowice-Krzeszowice (woj. Małopolskie)

  • wsparcie kierownictwa projektu (budowy) w koordynacji prac na budowie

  • nadzór nad pracami podwykonawców i sił własnych

  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót

  • wsparcie kierownictwa budowy w zakresie prowadzenia dokumentacji formalnej budowy, rozliczania prac oraz tworzenia dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • współpraca przy harmonogramach i zamówieniach materiałów i usług

  • sporządzanie zapytań ofertowych

  • bieżące monitorowanie i raportowanie przebiegu budów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane

  • minimum rok praktyki na podobnym stanowisku

  • znajomość rynku budowlanego

  • znajomość rysunku technicznego, umiejętności czytania i analizowania dokumentacji technicznej

  • obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz programu AutoCAD

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • orientacja zadaniowa

  • samodzielność, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu kosztorysowego BIMestiMate (Zuzia)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji inwestycji budowlanych

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez prace przy ciekawych, różnorodnych projektach (budownictwo przemysłowe, mieszkaniowe, remonty, przebudowy obiektów zabytkowych)

  • możliwość odbycia praktyki zawodowej do uzyskania uprawnień budowlanych

  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą

  • odpowiedzialną pracę w profesjonalnym zespole

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz PPK