Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy (branża budowlana)

ADAMIETZ sp. z o.o. O firmie

  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie kierownika budowy/ kierownika robót w zakresie realizacji robót zgodnie z umową, projektem technicznym, założonym harmonogramem oraz przyjętym budżetem

  • kontrola jakości i terminowości robót

  • analiza dokumentacji technicznej, przygotowanie zestawień ilościowo – jakościowych do zamówień materiałów i usług

  • analiza porównawcza przyjętych ofert dostaw materiałów i usług

  • bieżące monitorowanie dostaw w ujęciu ilościowym i jakościowym

  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót i ich rozliczanie, utrzymanie standardów jakościowych

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań

  • zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP, inicjowanie działań zapobiegających powstawaniu zagrożeń dla zdrowia i życia personelu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo

  • znajomość prawa budowlanego oraz regulujących proces budowlany norm i przepisów branżowych

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, zdolności analityczne, interpersonalne

  • samodzielność, odpowiedzialność, efektywność w działaniu

  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziana znajomość środowiska MS Project, AutoCad, MS Office

To oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego przy realizacji ciekawych inwestycji

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

ADAMIETZ sp. z o.o.

Firma Adamietz powstała w 1994 roku. Od ponad dwudziestu lat konsekwentnie podnosimy nasze kompetencje w obsłudze inwestycji budowlanych.

Doświadczenie zdobyte na międzynarodowych rynkach pozwala sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Spółka Adamietz to zespół inżynierów oraz szereg specjalistów z wielu dziedzin budownictwa. Kompleksowo obsługujemy inwestycje jako generalny wykonawca. Oferujemy pełen zakres związany z budową, obsługą dokumentacji (projekty, zgody, zezwolenia itd..).

Przewiń do profilu firmy