Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier budowy -branża budowlana, sanitarna, elektryczna

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Głogów, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta, firmy budowlanej z Lubina, poszukujemy 4 osób na stanowisko: Inżynier Budowy ( branża budowlana, branża elektryczna, branża sanitarna)

Inżynier budowy -branża budowlana, sanitarna, elektrycznaNumer ref.: IB/ED/ LUBIN 2021
Zakres obowiązków:
  • Organizacja budowy
  • Kontrola jakości prac oraz dokumentacji technicznej.
  • Nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych.
  • Zarządzanie pracą brygad

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na stanowisku inżyniera, kierownika robót, budowy, lub podobnym
  • umiejętność pracy w zespole, współpraca z Zarządem spółki
  • odpowiedzialność, organizacja pracy swojej oraz podległego zespołu, przedsiębiorczości oraz inicjatywy
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość pakietu Office
  • umiejętność kontaktu z Inwestorem oraz firmami zewnętrznymi. zaangażowanie w pracę, uczciwość, sumienność
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń w zakresie

Oferujemy:

  • umowa o pracę na stałe u Klienta
  • Atrakcyjne, motywujące warunki zatrudnienia
  • Pracę w młodym zespole, zmotywowanym na osiąganie celów
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, komputer, i inne)
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne