Oferta pracy

Inżynier budowy (branża drogowa)

ZUE S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i organizacja robót torowych, peronowych,

  • rozliczenie i weryfikacja materiałów drogowych,

  • organizacja dostaw materiałów,

  • bezpośredni nadzór nad jakością realizowanych prac,

  • weryfikacja prac budowlanych wykonanych przez podwykonawców,

  • przygotowanie sprawozdań, raportów itp.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego (kierunek drogowy),

  • doświadczenia zawodowego w realizacji robót drogowych, procedura ZRID

  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomości obsługi komputera oraz programu MS Excel,

  • dyspozycyjności – praca w delegacji.

Mile widziane

  • znajomość programów Norma, AutoCad

To oferujemy

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie na życie,

  • kartę Multisport,

  • szkolenia zawodowe,

  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne,

  • dofinansowanie do wczasów, wycieczek i kolonii,

  • posiłki profilaktyczne,

  • pożyczki na cele mieszkaniowe,

  • Pracownicze Plany Kapitałowe,

  • Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa.

ZUE S.A.

Grupa ZUE to jeden z czołowych podmiotów budownictwa branży kolejowej i miejskiej infrastruktury szynowej i energetycznej, skupiający w swych ramach spółki o potencjale projektowym, handlowo-produkcyjnym i wykonawczym.

Głównym przedmiotem działalności spółek Grupy ZUE jest projektowanie oraz realizacja w formule generalnego wykonawstwa kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą (m.in. roboty ziemne i budowa podtorza, systemy odwadniające oraz obiekty inżynierskie i kubaturowe, w tym stacje).

ZUE S.A. jest liderem w świadczeniu usług w zakresie budowy i modernizacji systemów zasilania infrastruktury tramwajowej oraz budowy i modernizacji tramwajowej i kolejowej sieci trakcyjnej. Przedmiot działalności spółki obejmuje także świadczenie usług bieżącego utrzymania systemów infrastruktury miejskiej tj. torowisk i trakcji, systemów zasilania oraz oświetlenia.

Przewiń do profilu firmy