Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy - branża elektroenergetyczna

SPIE Elbud Gdańsk S.A.O firmie

  • Ogłęczyzna 20, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SPIE Elbud Gdańsk S.A.

Ogłęczyzna 20

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie kierownika projektu w organizacji prac w zakresie budowy linii i stacji elektroenergetycznych WN

  • nadzór nad pracą brygad montażowych oraz podwykonawców

  • nadzór nad realizacją robót w zakresie dotrzymania terminów realizacji i jakości

  • raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie

  • współpraca z Inwestorem i Kierownikiem Projektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne)

  • akceptacja pracy w delegacji (budowy realizowane na terenie całego kraju)

  • znajomość MS Office (w tym MS Project) oraz AutoCAD

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej elektroenergetycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

SPIE Elbud Gdańsk S.A. należy do jednej z największych firm w Polsce świadczących usługi w zakresie infrastruktury elektroenergetycznej dla przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją i przesyłem energii elektrycznej. Spółka ma główną siedzibę w Gdańsku i biuro w Krakowie (SPIE Elbud Oddział Kraków).

Przy realizacji projektów dotyczących budowy sieci elektroenergetycznych wysokich napięć oferujemy najlepsze rozwiązania, dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów. Nowoczesne metody pracy oraz zintegrowany system zarządzania gwarantują najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.

Grupa SPIE jest jednym z wiodących europejskich dostawców usług i systemów

w zakresie energetyki, sieci gazowych i wodnych oraz instalacji do wytwarzania, dostarczania i użytkowania energii elektrycznej, wody i gazu.

Przewiń do profilu firmy