Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AODC Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Szyszkowej 56, 02-285 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy - branża elektryczna i sanitarna

AODC Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

wsparcie Kierownika Realizacji w działaniach logistycznych i organizacyjnych

wsparcie przy realizacji kontraktu, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji, weryfikacja dokumentacji projektowej dla powierzonego zakresu robót

koordynacja realizacji prac podwykonawców w zakresie: BHP, logistyki, kontroli poprawności wykonywania robót

sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów

dobór dostawców i podwykonawców wraz z budowaniem relacji

wsparcie w rozliczeniu podwykonawców

optymalizacja kosztów realizacyjnych

ścisła współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe, kierunkowe (inżynierskie),

mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesów realizacyjnych dla potrzeb budowy serwerowni

znajomość oprogramowania typu CAD, dobra znajomość oprogramowania MS Excel, Word, Project

znajomość aparatury elektrycznej nn / elementów klimatyzacji

znajomość języka angielskiego

prawo jazdy kat. B

podstawowa wiedza z zakresu BHP na budowie

dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, odpowiedzialność, sumienność,

zaangażowanie, skuteczność w realizacji zadań, terminowość

To oferujemy

Oferujemy:

stabilną pracę w renomowanej firmie

pakiet świadczeń dodatkowych

szkolenia stale podnoszące kwalifikacje zawodowe

możliwość zdobycia / poszerzenia doświadczenia zawodowego

uczestnictwo w ciekawych projektach

O nas

AODC tworzą ludzie, którzy od prawie 20 lat czynnie zajmują się realizacją obiektów Data Center i z powodzeniem projektowali i nadzorowali proces implementacji największych tego typu ośrodków w Polsce, tak dla instytucji publicznych i samorządowych, jak i dla podmiotów komercyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: