Inżynier Budowy - Branża elektryczna

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kierownika robót elektrycznych podczas prowadzenia robót budowlano-montażowych,

  • Weryfikowanie dokumentacji projektowej,

  • Sporządzanie obmiarów,

  • Nadzór bezpośredni nad dostawami i montażami,

  • Nadzór jakościowy nad realizacją prac,

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur i norm,

  • Wsparcie realizacji robót budowlano-montażowych branży elektrycznej,

  • Nadzór nad terminowością wykonania robót budowlano-montażowych,

  • Wsparcie przy planowaniu prac i optymalnym wykorzystaniu sprzętu, zasobów oraz zaplecza budowy,

  • Wsparcie w zarządzaniu zespołem ludzi – pracowników własnych i firm podwykonawczych,

  • Przygotowywanie niezbędnych raportów i dokumentów,

  • Współpraca z Inspektorem Nadzoru i przedstawicielami Inwestora,

  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,

  • Wykonywanie badań i pomiarów elektrycznych,

  • Przygotowywanie protokołów pomiarowych,

  • Wsparcie kierownika robót elektrycznych przy uruchamianiu instalacji,

  • Wsparcie kierownika robót elektrycznych w odbiorach technicznych.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia SEP E i D min. do 1 kV, również w zakresie kontrolno-pomiarowym,

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne na kierunku elektrotechnika, inżynieria elektryczna lub elektroenergetyka,

  • Co najmniej 1 roczne doświadczenie w branży przemysłowej inżynierii elektrycznej/elektrotechnicznej,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office,

  • Znajomość programów: AUTO CAD,NORMA PRO,

  • Znajomość języka angielskiego - poziom komunikatywny,

  • Umiejętność obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych,

  • Podstawowa znajomość procesu inwestycyjnego budowy obiektów przemysłowych,

  • Podstawowa, praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót elektrycznych,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,

  • Umiejętność organizacji czasu pracy,

  • Umiejętność sporządzania obmiarów,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność kierowania zespołem ludzi,

  • Prawo jazdy kat. B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • karta Multisport

  • dzień wolny od pracy w urodziny/imieniny

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

PRACA W DELEGACJI

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dodatkowo, spółka oferuje m.in. obsługę inwestorską, a także realizację obiektów ochrony środowiska.

Przewiń do profilu firmy