Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy - branża elektryczna

  • Wrocław, Środa Śląska, Oława, Oleśnica, Trzebnica, Strzelin, Świdnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    O tej Firmie mówi się, że posiada zdolność ciągłego odkrywania nowych, lepszych rozwiązań. Zakres jej działalności obejmuje kompleksową obsługę obiektów: od usług serwisowych, konserwacyjnych, po innowacyjne rozwiązania energooszczędne.

    Jej pracownicy biorą udział w każdym etapie życia produktu: projektują, budują i odpowiadają za konserwację. Firma oferuje inteligentne rozwiązania, a jej priorytetem jest zadowolenie Klienta. Właśnie dla nich, prekursora innowacyjnych technologii, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Oława, Strzelin, Środa Śląska, Trzebnica, Wrocław, Oleśnica, Świdnica

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • koordynacja projektów z branży elektroenergetycznej i instalacji niskoprądowych (SAP, DSO, SSWiN, BMS itp.),
    • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych prac,
    • współpraca z Kierownikami projektu,
    • nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców,
    • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji.

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • wykształcenia technicznego (elektrotechnika, automatyka),
    • dobrej organizacji pracy,
    • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności,
    • dyspozycyjności, dokładności,
    • prawa jazdy kat. B.

    U nas zyskasz:

    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
    • dostęp do opieki zdrowotnej,
    • ubezpieczenie,
    • kartę MultiSport,
    • możliwość rozwoju,
    • szansę na udział w ciekawych projektach i realizacjach,
    • pracę pełną wyzwań.

    Aplikuj lub zadzwoń pod wskazany numer telefonu. Możesz też wysłać SMS – oddzwonię :)

    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do rejestru 13471