"ELEKTRO-SILVER" WOJCIECH BARANOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Inżynier budowy – branża elektryczna

"ELEKTRO-SILVER" WOJCIECH BARANOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 10 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa koordynacja projektów elektroenergetycznych nN/SN/WN

  • Przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji technicznej

  • Kontrola terminowości, jakości realizowanych prac

  • Przygotowywanie wniosków niezbędnych do rozpoczęcia oraz zakończenia inwestycji

  • Bezpośredni nadzór nad grupami montażowymi i podwykonawcami

  • Współpraca z kierownikami projektów i/lub dyrektorem wykonawstwa

  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie techniczne, preferowane kierunki Energetyka, Elektrotechnika

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie (min. 1 rok)

  • Doświadczenie w koordynowaniu zespołem pracowników

  • Znajomość prawa budowlanego

  • Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w podległym obszarze

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie

  • Dużą samodzielność i szansę na wdrażanie własnych pomysłów

  • Możliwość dynamicznego rozwoju w strukturach firmy

  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych

  • Brak nonsensów korporacyjnych

W związku z rozwojem działu przewiertów sterowanych firma „ELEKTRO-SILVER” Wojciech Baranowski Sp. z o.o. z siedzibą w Konarzycach

Przewiń do profilu firmy