Inżynier budowy - branża elektryczna/teletechnika

AXIANS Networks Poland sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

AXIANS Networks Poland sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie należy do międzynarodowej Grupy VINCI Energies i specjalizuje się w budowaniu, dostarczaniu oraz utrzymaniu sieci i systemów teletechnicznych
wraz z towarzyszącą infrastrukturą.

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy (realizacja zadań inwestycyjnych) na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i opracowywanie technologii prowadzenia prac,
  • Kierowanie, nadzorowanie i koordynacja wszelkimi pracami wykonawczymi na budowie,
  • Zarządzanie brygadami roboczymi,
  • Kontrola terminowości i jakości wykonania prac,
  • Raportowanie postępu robót zgodnie z  harmonogramem robót,
  • Sporządzanie i przechowywanie dokumentacji budowy,
  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót,
  • Rozliczanie robót w podwykonawstwie i siłach własnych,
  • Udział w procesie ofertowania i kosztorysowania robót.

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu elektrotechniki/ ewentualnie niepełne
  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów technologicznych wykonywania robót elektrycznych i teletechnicznych
  • Obowiązkowość i samodyscyplina
  • Komunikatywność oraz umiejętności współpracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o  pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego zgodnego z profilem działalności firmy,
  • Możliwość doskonalenia zawodowego,
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników,
  • Możliwość dzielenia się wiedzą oraz rozwoju osobistego w ramach dynamicznej, międzynarodowej organizacji,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy