Oferta pracy

Inżynier budowy – branża elektryczna

Top ManagerO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma budowlana z branży elektrycznej, specjalizująca się w kompleksowej realizacji Data Center dla Klientów zarówno w Polsce, jaki i za granicą poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Inżynier budowy – branża elektrycznaNumer ref.: Rodzaj inwestycji: Data Center

Najważniejsze zadania:

  • Nadzór i koordynacja robót
  • Wsparcie Kierownika Robót
  • Udział w sporządzaniu dokumentacji
  • Bieżąca kontrola kosztów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - elektryczne
  • Uprawnienia SEP D+E
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność i chęć do pracy
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w na podstawie umowy o pracę (lub w innej formie)
  • Zgrany zespół ludzi do współpracy
  • Możliwość udziału w szkoleniach branżowych
  • Możliwość sfinansowania kursów języka angielskiego
  • Możliwość rozwoju zawodowego , zebrania stażu do uprawnień budowlanych
  • Wynajęcie mieszkania – dla osób spoza Warszawy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy